(044) 503-05-08

(097) 373-43-41

Вироби з мармуру

Реставрація, ремонт мармуру

Реставрація, ремонт мармуру

Мармурові вироби – це завжди красиво і багато. Незважаючи на те, що цей камінь дуже довговічний, за виробами потрібен особливий догляд. Що ми пропонуємо вам?

Реставрація мармуру

Як відбувається реставрація?

Ми уточнюємо фронт робіт, оцінюємо кошторис, приступаємо до роботи, даруємо вам посмішку і успішно виконану роботу!

Відразу хочемо уточнити. Конкретну вартість вказати неможливо, оскільки у кожного клієнта свій індивідуальний випадок. По телефону: (097) 373-43-41 наш менеджер може підказати вам приблизну ціну.

До нас зверталися клієнти для реставрації мармуру у ванній кімнаті, кухонних стільниць в кухні, мармурових підлог, сходів, щаблів та інших різноманітних виробів. Всі роботи були виконані якісно та в поставлений термін. Звертайтеся і ви!

Ремонт мармуру

Якщо вам необхідно відновити мармурову стільницю, раковину, поверхню, прибрати різні відколи й подряпини, усунути помутніння мармуру і здійснити відновлення каменю, запросіть професіоналів!

Чому? Це досить трудомісткий процес із застосуванням спеціальних засобів, клею та інших рідин. Крім того, іноді бувають необхідні спеціальні шліфувальні машини та ін. Механізми (в залежності від обсягу робіт), яких в простому арсеналі звичайного робітника не знайдеш. Не економте на такому дорогому продукті і не витрачайте свій час і нерви. “К-Форма” допоможе вам вирішити всі проблеми!