(044) 503-05-08

(097) 373-43-41

Каміни

Будівництво мангалів

Будівництво мангалів для альтанки, дачі З давніх-давен люди використовують вогонь для приготування їжі. Всім відомо, що їжа, приготована на відкритому вогні, володіє особливим, неповторним смаком, змішаним з ароматом диму. Для приготування їжі на відкритому вогні ми пропонуємо Вам побудувати мангал (барбекю). Мангал – спеціальна цегляна жаровня для приготування їжі. Симпатичні великі мангали (барбекю) різних конфігурацій, крім своїх безперечних достоїнств з приготування м’яса, риби, шашлика, є ще й чудовою прикрасою ландшафту присадибної ділянки. Виконані на основі спеціальних вогнетривких сучасних матеріалів, мангали (барбекю) надійні і довговічні, вони чудово впишуться в Ваш заміський інтер’єр, і довго будуть радувати Вас і ваших близьких. Вартість робіт з будівництва м...

Будівництво печей

Будівництво печі – це традиція Будівництво печі у Вашому домі, на дачі повинно бути продуманим і зваженим. Але дуже важливо, хто виконає будівництво, з яких матеріалів її буде побудовано. Наші фахівці готові виконати будівництво печей будь-якої складності, будь-якого декоративного оформлення. Фахівцями ТОВ “К-Форма” може бути здійснено будівництво російських печей, печей для обігріву, печей для приготування їжі. При будівництві ми використовуємо всілякі будівельні матеріали, що застосовуються в пічній справі, як дорогі, так і відносно не дорогі, що дозволить задовольнити запити практично будь-якого замовника, при цьому, функціональність і якість наших робіт залишається постійно на високому рівні. ” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” r...

Будівництво, укладання і обробка камінів

Укладання і оздоблення камінів в Києві До сфер діяльності ТОВ «К-Форма» відноситься будівництво камінів, а також обробка, укладання та дизайн камінів для сучасних житлових приміщень. Ми розробляємо проекти камінів і готові запропонувати як серійні, так і ексклюзивні каміни. У нашій компанії можна замовити будівництво камінів, виконаних в різних дизайнерських стилях, наприклад каміни в стилі модерн. Ми продумаємо все до дрібниць і ви обов’язково залишитеся задоволені! Фахівці нашої компанії при будівництві камінів пропонують найоригінальніші проекти камінів, які ідеально впишуться у внутрішню архітектуру і антураж квартири або котеджу. Ми допоможемо підібрати обробку каміна, завдяки чому він стане ключовим елементом дизайну приміщення. Будівництво камінів під ключ проводиться нами в н...

Портали для камінів

Портали для камінів з мармуру, граніту, каменю Портали камінні – найцікавіша, декоративна частина. Саме портали для камінів створюють неповторне “обличчя”, обрамляють топку. Граніт і мармур – рівномірна зернистість, масивна текстура, високий вміст кварцу, малий вміст смоли та відсутність сульфідів, виразний візерунок і різноманітність відтінків – ті якості, які характеризують камінь як одні з кращих матеріалів, з яких виготовляються камінні портали. Він добре піддається обробці, але через достатню міцність і твердість кращі прямі поверхні. Поверхня гранітних і мармурових деталей може бути шліфованої або полірованої, можлива обробка поверхні граніту під “скелю” (природний скол). Вартість гранітного порталу від 9500 грн., Ціна мармурового камінного п...

Каміни з мармуру, граніту, каменю

Кожна людина хоче мати свій будинок, якому потрібні міцні стіни, надійний дах, тепло і затишок. Живій, добрій теплоті печі або каміна навряд чи існує альтернатива. Технологія пристрою каміна прийшла до нас з Європи і мода посидіти біля відкритого вогню щільно вкоренилася на нашому грунті вже в XVIII столітті. Будинок можна опалюватися газом (якщо є газопровід), використовувати електрику, але радість спілкування з живою природою, вогнем, Вам зможуть подарувати тільки піч або камін в будинку.

Важко собі уявити сучасний будинок без каміна. За допомогою каміна, відкритим вогнем, можливо швидко прогріти приміщення. Крім того, притягальна сила вогню магічно діє на людину. Часто завдання каміна в сучасному житлі полягає не в його обігріві (для цього більш доречні всілякі конвектори та радіатори), а в створенні в будинку певного емоційно-психологічного клімату.

Важливою перевагою каміна є естетичні якості. Правильно побудований і оброблений камін може прикрасити будь-яке приміщення і в будь-якому інтер’єрі він не буде зайвим. Однак слід пам’ятати, що камін не може бути в квартирі як сторонній предмет. Його архітектура повинна відповідати інтер’єру незалежно від того, побудований він своїми руками або є авторським задумом.

Ми пропонуємо:

  • каміни – пропонуємо ручне виготовлення камінів відкритого типу. Камін, безсумнівно, буде прикрасою для будь-якого інтер’єру. Крім декоративної функції каміни виконують ще й практичну – опалювальну. Правильно спроектована і змонтована камінна система здатна обігрівати досить великі за площею приміщення.
  • печі – печі для дому бувають різні, немов люди. Видів, конструкцій, призначень у печей досить багато так, що можна задовольнити будь-який смак та уподобання. Ми допоможемо вибрати і побудуємо для Вас таку, яка гармонійно впишеться в загальний інтер’єр і, як істота однозначно жива, поділитися з Вами своєю душею.
  • портали – гранітні і мармурові камінні портали – це століттями відточений стиль і класика. Камінні портали прекрасно впишуться в будь-який інтер’єр, стануть невід’ємною частиною вашого домашнього вогнища.
  • мангали – ми пропонуємо виготовлення якісних мангалів ручної роботи. У нас Ви знайдете рішення як для Вашого будинку так і для готелю, ресторану, бару, кафе чи будь-якого іншого приміщення.

Принциповий пристрій каміна виглядає приблизно так. На постамент (потужну підставку) встановлюється топка, яка підключається до димоходу. Навколо топки встановлюється облицювання, причому таким чином, щоб між нею і топкою залишався повітряний зазор. У нижній частині конструкції влаштовується отвір для входу повітря, у верхній – для виходу. В результаті повітря, що надходить в зазор, нагріваючись, буде забирати тепло, що виділяється топкою (це обов’язково, інакше топка перегріється!), підніматися вгору і виходити назад в приміщення. Таким чином, і топка, і облицювання є невід’ємними і навіть нерозривними частинами конструкції: перша служить джерелом тепла, друга декоративним оформленням конструкції і обидві разом формують потік повітря, що нагрівається. Навіть якщо облицювання з часом набридне або перестане вписуватися в інтер’єр, то його можна буде замінити на нове, залишивши топку в недоторканності.