(044) 503-05-08

(097) 373-43-41

Вироби з мармуру

Вироби з мармуру, а також порізка мармуру, полірування

Широко відомий той факт, що мармур вже давно визнаний універсальним будівельним матеріалом, і з цієї причини вироби з мармуру користуються успіхом серед тих, хто знає ціну речам і цінує красу. Мармур добре обтісується, полірується і шліфується. Сьогодні мармур дуже часто використовується в дизайні домашніх інтер’єрів, так як його широка колірна гамма дає можливість зробити вибір.
Вироби з мармуру можуть бути різноманітними, це сходи і підвіконня, каміни і стільниці, барні стійки і ванні кімнати.

Крім того, ми можемо вам запропонувати такі послуги, як: порізка мармуру, полірування мармуру, виріз мармуру під мийку, накатка фаски і ін.

Телефонуйте прямо зараз – (097) 373-43-41, і наші кращі фахівці з великим досвідом роботи зможуть проконсультувати за додатковими питаннями.

Мармурові сходи

Ви з величезним трудом зможете знайти сходи, які б не поступалися мармуровим по красі і розкоші. Такі сходи міцніші, ніж дерев’яні і можуть бути захищені спеціальним засобом, який дозволяє зберігати колір.

Завжди красиві підвіконня з мармуру

Цей вибір притаманний тим людям, які знаються на красі. Величезний плюс даного виробу з натурального мармуру полягає в тому, що воно довговічне. Підвіконня з мармуру завжди зберігають свою форму, не тріскаються і не забруднюються.

Мармуровий камін

Камін з мармуру – шедевр, який став доступний багатьом. Це місце домашнього вогнища створює атмосферу захищеності і затишку. Раніше ми могли тільки захоплюватися такою розкішшю, дивлячись закордонні фільми. Тепер же ми можемо насолоджуватися нею наживо.

Стільниці та барні стійки

Вибір стільниці з мармуру або барної стійки з мармуру – вдале рішення для дому, адже вони дуже міцні і багатофункціональні, доповнюють інтер’єр, роблячи його і класичним, і ексклюзивним одночасно.

Ванні кімнати з мармуру

Тільки в мармурових ванних кімнатах можна дозволити собі розслабитися по-справжньому. Багато хто думає, що такі ванні незатишні або холодні, але все залежить тільки від освітлення і вибору мармуру.
Вироби з натурального мармуру завжди підкреслять ваш хороший смак і привнесуть витонченісті в ваш будинок.