(044) 503-05-08

(097) 373-43-41

Штучний камінь

Як виготовити штучний камінь

Як виготовити штучний камінь

Одним з найбільш затребуваних декоративно-оздоблювальних матеріалів в даний час є штучний камінь. Його можна використовувати, як для обробки внутрішнього інтер’єру, так і для створення комплексу гірки на садовій ділянці, а також при створенні зовнішніх фасадів будівлі. Так чи інакше, при будівництві будинку, якщо ви вирішили використовувати даний будівельний матеріал, ви повинні бути готові до великих витрат, оскільки ціна на штучний камінь висока. Однак, ви можете обійтися і без високих фінансових витрат, якщо знаєте як виготовити штучний камінь.
Технологічний процес виготовлення каменю не такий складний і при дотриманні певних інструкцій ви цілком можете впоратися самостійно, в домашніх умовах.

  1. Для початку, потрібно підготувати заздалегідь цемент, пісок і воду з чаном.
  2.  Далі, поступово засипаєте всі інгредієнти в ємність і повільно перемішуйте їх до отримання густої субстанції.
  3. Після отримання розчину, розливаємо по спеціально підготовленим формам і чекаєте повного висихання цементу.
  4. Як все висохло, акуратно перевертаєте форми і вибиваєте обережним постукуванням киянки по днищу форми отриманий штучний камінь.

Якщо хочете отримати не просто сірий, а кольоровий матеріал, то в такому випадку необхідне його забарвлення, барвник можна придбати в нашому магазині. Барвник потрібно додавати під час перемішування цементного розчину на другому кроці виробництва, описаного вище. Також, барвник можна додати під час розливу розчину за формами. Як варіант, можна нанести на поверхню готового штучного каменю, цей спосіб не рекомендуємо, так як з часом фарба може зійти.