(044) 503-05-08

(097) 373-43-41

Камины

Будівництво мангалів

Будівництво мангалів для альтанки, дачі З давніх-давен люди використовують вогонь для приготування їжі. Всім відомо, що їжа, приготована на відкритому вогні, володіє особливим, неповторним смаком, змішаним з ароматом диму. Для приготування їжі на відкритому вогні ми пропонуємо Вам побудувати мангал (барбекю). Мангал — спеціальна цегляна жаровня для приготування їжі. Симпатичні великі мангали (барбекю) різних конфігурацій, крім своїх безперечних достоїнств з приготування м’яса, риби, шашлика, є ще й чудовою прикрасою ландшафту присадибної ділянки. Виконані на основі спеціальних вогнетривких сучасних матеріалів, мангали (барбекю) надійні і довговічні, вони чудово впишуться в Ваш заміський інтер’єр, і довго будуть радувати Вас і ваших близьких. Вартість робіт з будівництва м...

Будівництво печей

Будівництво печі — це традиція Будівництво печі у Вашому домі, на дачі повинно бути продуманим і зваженим. Але дуже важливо, хто виконає будівництво, з яких матеріалів її буде побудовано. Наші фахівці готові виконати будівництво печей будь-якої складності, будь-якого декоративного оформлення. Фахівцями ТОВ «К-Форма» може бути здійснено будівництво російських печей, печей для обігріву, печей для приготування їжі. При будівництві ми використовуємо всілякі будівельні матеріали, що застосовуються в пічній справі, як дорогі, так і відносно не дорогі, що дозволить задовольнити запити практично будь-якого замовника, при цьому, функціональність і якість наших робіт залишається постійно на високому рівні. » order_by=»sortorder» order_direction=»ASC» returns=...

Будівництво, укладання і обробка камінів

Укладання і оздоблення камінів в Києві До сфер діяльності ТОВ «К-Форма» відноситься будівництво камінів, а також обробка, укладання та дизайн камінів для сучасних житлових приміщень. Ми розробляємо проекти камінів і готові запропонувати як серійні, так і ексклюзивні каміни. У нашій компанії можна замовити будівництво камінів, виконаних в різних дизайнерських стилях, наприклад каміни в стилі модерн. Ми продумаємо все до дрібниць і ви обов’язково залишитеся задоволені! Фахівці нашої компанії при будівництві камінів пропонують найоригінальніші проекти камінів, які ідеально впишуться у внутрішню архітектуру і антураж квартири або котеджу. Ми допоможемо підібрати обробку каміна, завдяки чому він стане ключовим елементом дизайну приміщення. Будівництво камінів під ключ проводиться нами в н...

Портали для камінів

Портали для камінів з мармуру, граніту, каменю Портали камінні — найцікавіша, декоративна частина. Саме портали для камінів створюють неповторне «обличчя», обрамляють топку. Граніт і мармур — рівномірна зернистість, масивна текстура, високий вміст кварцу, малий вміст смоли та відсутність сульфідів, виразний візерунок і різноманітність відтінків — ті якості, які характеризують камінь як одні з кращих матеріалів, з яких виготовляються камінні портали. Він добре піддається обробці, але через достатню міцність і твердість кращі прямі поверхні. Поверхня гранітних і мармурових деталей може бути шліфованої або полірованої, можлива обробка поверхні граніту під «скелю» (природний скол). Вартість гранітного порталу від 9500 грн., Ціна мармурового камінного порта...

Камины из мрамора, гранита, камня

Каждый человек хочет иметь свой дом, которому нужны крепкие стены, надежная крыша, тепло и уют. Живому, доброму теплу печи или камина вряд ли существует альтернатива. Технология устройства камина пришла к нам из Европы и мода посидеть у открытого огня плотно укоренилась на нашей почве уже в XVIII веке. Дом можно отапливаться газом (если есть газопровод), использовать электричество, но радость общения с живой природой, огнем Вам смогут подарить только печь или камин в доме.

Трудно себе представить современный дом без камина. С помощью камина, открытым огнём, возможно, быстро прогреть помещение. Кроме того, притягательная сила огня магически действует на человека. Часто задача камина в современном жилище заключается не в его обогреве (для этого более уместны всевозможные конвекторы и радиаторы), а в создании в доме определенного эмоционально-психологического климата.

Немаловажным преимуществом камина является эстетические качества. Правильно построенный и отделанный камин может украсить любое помещение и в любом интерьере он не будет лишним. Однако следует помнить, что камин не может быть в квартире как инородное тело. Его архитектура должна соответствовать интерьеру независимо от того, построен он своими руками или является авторским замыслом.

Мы предлагаем:

  • камины — предлагаем ручное изготовление каминов открытого типа. Камин, несомненно, будет украшением для любого интерьера. Помимо декоративной функции камины выполняют еще и практическую — отопительную. Правильно спроектированная и смонтированная каминная система способна обогревать достаточно большие по площади помещения.
  • печи — печи для дома бывают разные, словно люди. Видов, конструкций, назначений у печей довольно много так, что можно удовлетворить любой вкус и предпочтения. Мы поможем выбрать и построим для Вас такую, которая гармонично впишется в общий интерьер и, как существо однозначно живое, поделиться с Вами своей душой.
  • порталы — гранитные и мраморные каминные порталы это веками отточенный стиль и классика. Каминные порталы прекрасно впишутся в любой интерьер, станут неотъемлемой частью Вашего домашнего очага.
  • мангалы — мы предлагаем изготовление качественных мангалов ручной работы. У нас Вы найдете решения как для Вашего дома так и для гостиницы, ресторана, бара, кафе или любого другого помещения.

Принципиальное устройство камина выглядит примерно так. На постамент (мощную подставку) устанавливается топка, которая подключается к дымоходу. Вокруг топки устанавливается облицовка, причём таким образом, чтобы между ней и топкой оставался воздушный зазор. В нижней части конструкции устраивается отверстие для входа воздуха, в верхней — для выхода. В результате поступающий в зазор воздух будет, нагреваясь, забирать тепло, выделяемое топкой (это обязательно, иначе топка перегреется!), подниматься вверх и выходить в обратно в помещение. Таким образом, и топка, и облицовка является неотъемлемыми и даже неразрывными частями конструкции: первая служит источником тепла, вторая декоративным оформлением конструкции и обе вместе формируют поток нагревающегося воздуха. Даже если облицовка со временем надоест или перестанет вписываться в интерьер, то её можно будет заменить на новую, оставив топку в неприкосновенности.