(044) 503-05-08

(097) 373-43-41

Каміни

Будівництво, укладання і обробка камінів

Будівництво, укладання і обробка камінів

Укладання і оздоблення камінів в Києві

До сфер діяльності ТОВ «К-Форма» відноситься будівництво камінів, а також обробка, укладання та дизайн камінів для сучасних житлових приміщень.

Ми розробляємо проекти камінів і готові запропонувати як серійні, так і ексклюзивні каміни. У нашій компанії можна замовити будівництво камінів, виконаних в різних дизайнерських стилях, наприклад каміни в стилі модерн. Ми продумаємо все до дрібниць і ви обов’язково залишитеся задоволені!

Фахівці нашої компанії при будівництві камінів пропонують найоригінальніші проекти камінів, які ідеально впишуться у внутрішню архітектуру і антураж квартири або котеджу. Ми допоможемо підібрати обробку каміна, завдяки чому він стане ключовим елементом дизайну приміщення.

Будівництво камінів під ключ проводиться нами в найкоротші терміни з дотриманням всіх норм безпеки та зручності експлуатації каміна.

Камін – центральна частина інтер’єру, і саме він задає тон в кімнаті, де встановлений, а іноді і в будинку в цілому. Спочатку необхідно визначитися з такими моментами:

– вибір каміна: його стиль не повинен суперечити навколишній обстановці;

– масштаби приміщення, які каміну доведеться обігрівати. Від цього залежать і розміри топки, і габарити самого каміна.

Пристрій каміна.

«Серцем» каміна можна назвати топку. Ми пропонуємо будівництво відкритих топок – це ніші з вогнетривкої цегли. Відкрита цегляна топка повинна викладатися з хорошої рівної цегли, шви між кладкою також повинні бути рівними і не ширше 3 мм. Якісно складена топка не тільки має естетично привабливий вигляд, але ще і довговічніша, так як тонкі рівні шви не будуть з часом висипатися, а гладкі стінки краще віддзеркалюють тепло в приміщення.

Для поліпшення тепловіддачі при будівництві відкритого каміна ми робимо бічні стінки топки не паралельно, а звужуючи до задньої стінки, в цьому випадку тепло відбивається в кімнату не тільки від задньої поверхні топки, а від бічних стінок теж. Також робимо задню стінку нахиленою вперед – це збільшує площу, яка відображатиме тепло в кімнату.

За бажанням клієнта наш фахівець встановить топку металеву або чавунну закритого типу.

Для зведення інших частин каміна (підстава, полки, стіни і т.д.) можна використовувати цеглу з подальшим чистовим облицюванням або відразу облицьовану. Для чистового облицювання каміна ми пропонуємо портали камінні з натурального каменю.

Вартість робіт з будівництва каміна відкритого типу без облицювальних робіт (в «чорновому» варіанті) становить від 3500грн, з топкою закритого типу від 2500грн.

Зв’яжіться з нашим фахівцем для уточнення всіх  питань по тел. (044) 450-05-05. Ми завжди чекаємо Вас в нашому офісі, за адресою: м.Київ, вул. Перемоги 9.