(044) 503-05-08

(097) 373-43-41

Вироби з граніту

Реставрація, полірування граніту

Реставрація, полірування граніту

Реставрація, шліфування, полірування граніту, полірування і реставрація гранітних сходів в Києві

Як відомо граніт – матеріал дуже твердий, але навіть він схильний до зовнішнього впливу і з часом ваш виріб може придбати не зовсім гарний вигляд. Радимо вам звернутися до професіоналів, які вам допоможуть якісно і швидко повернути колишній вигляд граніту.

Ми пропонуємо наступні послуги:

1. Шліфування граніту – це т.зв. зняття невеликого шару. Зазвичай шліфування граніту проводиться спеціальними алмазними чашками, при цьому виділяється багато дрібнодисперсного пилу.

2. Поліровка граніту – застосовується після шліфування граніту і здійснюється спеціальними гнучкими шліфувальними алмазними дисками, застосовується велика кількість насадок, тому що необхідно довести до дзеркального блиску. Дуже важливо дотримуватися обертів і сили натиску для отримання якісного результату! Тому звертайтеся до фахівців, щоб не зіпсувати ваш виріб.

3. Реставрація граніту – пропонуємо реставрацію ваших виробів, зазвичай до нас звертаються, щоб провести реставрацію гранітних стільниць, підвіконь, мийок. Наші фахівці завжди підкажуть, що вам необхідно зробити на даному етапі.

Телефонуйте: (044) 450-05-05, (097) 373-43-41