(044) 503-05-08

(097) 373-43-41

Вироби з мармуру

Ванна з мармуру

Ванна з мармуру

Ванна з мармуру, плитка з мармуру

Один з найбільш твердих і міцних матеріалів – натуральний камінь. Звичайно, фаворитом серед природних облицювальних матеріалів є мармур. Цей благородний і красивий камінь може додати розкоші і елегантності в будь-який інтер’єр ванної кімнати.

Мармурова плитка у ванній отримує схвальні відгуки, адже за нею легко доглядати і якщо провести правильну укладку, то вона прослужить вам довго, та й грибок не буде страшний (при реставрації ми жодного разу не бачили грибок в мармуровій ванні). Саме тому багато дизайнерів так люблять застосовувати його в самих вологих районах – душова поверхня, над раковиною і ванною.

Вартість ванної з мармуру розраховується індивідуально, оскільки необхідно знати багато нюансів вашого приміщення. Ми не хочемо бути голослівними, тому краще зателефонувати нашому менеджеру, який, уточнивши попередньо, може сказати приблизну ціну – (097) 373-43-41

Мармур не терпить неточностей при різанні, вимагає спеціального обладнання і клею для кам’яних плит, тому багато хто звертається до професіоналів.

У зв’язку з тим, що мармур є надзвичайно міцним і довговічним матеріалом, він часто використовується в якості підлогового покриття і для виготовлення стільниці раковини. Попадання гострими, важкими предметами не йому не страшні, але подряпини все ж можуть з’явитися на мармурі. Деякі, як патини, які в кінцевому підсумку формуються на поверхні мармуру і надають кімнаті більш благородний вид з відтінком старовини, деякі домовласники все ж вважають за краще відреставрувати. В цьому випадку в хід йдуть, шліфування мармуру і натирання його спеціальними восками, спреями. Ці маніпуляції з мармуровими поверхнями можна зробити на свій розсуд, якщо немає глибоких подряпин або навіть тріщини на камені. В іншому випадку, вам може знадобитися спеціальне обладнання для шліфування мармуру. У нашому магазині найбільший асортимент по догляду за натуральним каменем. А наші фахівці із задоволенням візьмуть рішення ваших проблем на себе.