(044) 503-05-08

(097) 373-43-41

Штучний камінь

Стільниці зі штучного каменю

Стільниці зі штучного каменю

Стільниці з каменю штучного, кварцу

Професійно виготовимо і встановимо стільниці зі штучного каменю, які порадують ідеальним поєднанням елегантності, естетичності і практичності. Пропонуємо кварцові стільниці, як в типовому виконанні, так і за індивідуальними проектами. Різноманітні фактури і кольори, що дозволють створити ефект цілісності конструкції, довговічність і зручність цього предмета інтер’єру зробила такі стільниці особливо шанованими як дизайнерами, так і цінителями комфорту і стилю.

Телефонуйте прямо зараз і замовте виїзд фахівця для зняття розмірів і розрахунку вартості – (097) 373-43-41

Ціна стільниць зі штучного каменю

Cтолешніца розміром L x 600 x 30 – від 3600 грн. / м.п.

де:

L – ширина стільниці;
600 – глибина стільниці;
30 – товщина стільниці.

Вартість фактурної обробки торця стільниці:

Товщина, мм

Столешницы из мрамора Столешницы из мрамора

 

Столешницы из мрамора

 

Столешницы из мрамора

До 30 мм

від 300

від 350

від 400

від 500

Понад 30 мм

визначається окремо

 

Стільниця не обов’язково повинна мати глибину 60 сантиметрів і бути прямокутної, ми виготовляємо будь-який розмір і форму під замовлення або згідно Вашої специфікації (проекту).

Така вартість обумовлена ​​тим, що штучний камінь Ви ставите один раз і на завжди. Такий камінь не схильний до  атмосферних і фізичних (наприклад: поставили гарячу каструлю) впливів, він не вбирає і не змінює колір від будь-яких рідин і продуктів.

Наші пропозиції по виготовленню стільниць зі штучного каменю

Скористайтеся вигідними пропозиціями нашої компанії, і Ваш будинок перетвориться за рахунок використання всього одного предмета інтер’єру! Вибираючи кварцову кухонну стільницю, Ви віддаєте перевагу шляхетності, елегантності, вишуканості в сукупності з кращими експлуатаційними якостями.

Ми пропонуємо Вам найвигідніші умови і доступні ціни на нашу продукцію. Кращі майстри створять оригінальні стільниці, враховуючи всі вимоги кожного замовника. Ми завжди готові піти назустріч клієнту, втілити в життя його найдивовижніші ідеї і створити справжній витвір мистецтва з кам’яної плити для вашої кухні.

Звертайтеся до консультантів нашої компанії і Ви отримаєте всю інформацію, що стосується виробництва стільниць. Допоможемо з вибором проекту виробу, або з розробкою найоригінальнішого ескізу за індивідуальним замовленням. Ми знаємо все про властивості матеріалу, про тенденції в сучасному дизайні інтер’єру, і з радістю підкажемо вам оптимальні рішення для вашого будинку.

Наші майстри виготовили вже сотні стільниць різних форм, кольорів, розмірів, за індивідуальними і типовими проектами. Ми підходимо творчо до виконання кожного завдання, беремо всю відповідальність за якістю і комфортом в експлуатації кожного нашого виробу! Скористайтеся нашими вигідними пропозиціями, щоб надати своїй кухні новий образ, підкреслити вишуканий стиль, і забезпечити зручність і комфорт перебування в приміщенні, як при приготуванні страв, так і під час застілля.

Властивості штучного каменю

Штучний камінь, незважаючи на його назву, складається на 70-80% з натуральних інгредієнтів – мінерального природного наповнювача, з включенням кольорових пігментів і полімерної смоли для зв’язування частинок. Він відмінно поєднується з іншими матеріалами, дозволяє створити неповторну композицію в інтер’єрі в поєднанні з кам’яними, дерев’яними, металевими, скляними, пластиковими виробами.

Використання сучасних технологій забезпечує нам створення виробів бездоганної овальної, круглої, прямокутної або оригінальної форми. Високі експлуатаційні якості матеріалу гарантують виробу довговічність, міцність, гігієнічність, зносостійкість і збереження первинної привабливості протягом довгих років використання. По відношенню ціна і якість цей матеріал для виготовлення стільниць не має собі рівних. Догляд за такою поверхнею потрібен мінімальний, матеріал має високу стійкість до механічних пошкоджень.

Особливо актуальними для кухонного приміщення є бактеріологічна безпека і гігієнічність штучного каменю. Унікальна структура матеріалу, завдяки якій по всій його глибині відсутні пори, дозволяє не акумулювати усередині виробу забруднення, пил і мікроорганізми. Будь-який засіб для догляду за поверхнями швидко призведе стільниці зі штучного каменю в порядок, жодна речовина не в’їсться в пори, не стане докучати  плямою.