(044) 503-05-08

(097) 373-43-41

Штучний камінь

Облицювання штучним каменем, кварцом

Облицювання штучним каменем, кварцом

Облицювання штучним каменем стін, підлоги

Шукайте матеріал для облицювання, який не має рівних за красою, міцності і зручності в експлуатації? Тоді Ви на потрібній сторінці.

Сміливо можемо запропонувати Вам кварцовий агломерат або, як його ще називають, кварцовий штучний камінь. Цей матеріал поєднав в собі всі переваги натурального каменю: красу мармуру і міцність граніту. А також завдяки багаторічним дослідам, дослідженням і постійному вдосконаленню технології виробництва, даний матеріал має прекрасні показники по зношуваності. У поєднанні всі перераховані вище якості роблять кварцовий штучний камінь особливим і унікальним, що не має аналогів матеріалом.

Вартість облицювання штучним каменем

Облицювання штучним каменем стін, підлоги, фасаду, виконується за таким же принципом, як і натуральним каменем. Це можуть бути плити як стандартних, так і нестандартних розмірів, а також сляби. Слябне укладання розраховується просто. Адже, на відміну від натурального каменю, сляби штучного каменю завжди стандартних розмірів 3050 х 1440 мм. Їх вартість становить від 500 дол. / сляб. Вартість робіт орієнтовно вказана тут.

Якщо Вас зацікавило облицювання кварцовим штучним каменем, звертайтеся за номерами тел. (044) 450-05-05 або (097) 373-43-41. З радістю відповімо на всі виниклі питання.