(044) 503-05-08

(097) 373-43-41

 • Вироби з мармуру
  вироби з мармуру вироби з мармуру
 • Укладання граніту
  Укладання граніту Укладання граніту
 • Гранітні стільниці
  Гранітні стільниці Гранітні стільниці

Стільниці з мармуру

Облицювання штучним каменем

Монтаж мармуру і граніту

Статті

Як правильно встановити кам’яне підвіконня?

Перший етап – підготовка основи під монтаж підвіконня з натурального каменю. Спочатку зашпаклюйте всі стіни та укоси, а також основу віконного отвору цементом. ...

Гранітна бруківка

Граніт вважається одним з найбільш міцним та довговічним матеріалом з натуральних каменів, що використовуються у сфері будівництва. Хотілося б звернути Вашу ува...

Робоча поверхня для кухні

Ні для кого не секрет, що на кухонні робочі поверхні цілими днями йде високе навантаження. Що тільки на них не роблять: готують їжу, ставлять посуд і різні пред...

Товариство з обмеженою відповідальністю «К-Форма» засноване в 1997 році. Входить до числа провідних компаній будівельної індустрії. Здійснює свою діяльність за такими актуальними напрямками:

Виготовлення та встановлення виробу з будь-якого природного і штучного каменю:

Вироби з натурального каменю (вироби з граніту і мармуру), а також штучного каменю, мають неповторними декоративними властивостями. Природний і штучний камінь по довговічності, практичності і міцності не має аналогів серед облицювальних і будівельних матеріалів.

Вироби з каменю широко застосовують в інтер’єрі та екстер’єрі

Вироби з природного і штучного каменю завжди актуальні, тому наша компанія виготовляє і встановлює кухонні та інші столи і стільниці, підвіконня, відливи, укоси, балюстради, перила, сходинки, вхідні групи, сходи, камінні портали, колони і багато інших виробів. Також займаємося облицюванням фасадів будівель, підлог гранітної і мармурової плиткою. Доставка здійснюється в Києві і по всій Україні.

Поверхні виробів з натурального і штучного каменю, які дуже інтенсивно експлуатуються всередині приміщень і зовні, піддаючись всіляким впливам зовнішнього середовища (сонячні промені, дощ, сніг і мороз) – практично не змінюють своїх декоративних і практичних властивостей.

Виробництво гранітної бруківки різних розмірів і обробки. Укладання бруківки, тротуарної плитки, доріжок, бордюру, ФЕМів

Укладання бруківки звичайна або дизайнерська, установка борту (бордюр) дорожнього – також один з напрямків нашої діяльності. Ми можемо запропонувати Вам свої варіанти малюнків укладання. Неповторна краса і високі експлуатаційні характеристики, зробили вироби з граніту одними з найбільш затребуваних матеріалів в котеджних містечках, приватному і міському будівництві. Місця, де поклали бруківку з натурального каменю, придбали привабливий зовнішній вигляд і надійний захист на довгі десятиліття.

Професійне виготовлення та встановлення гранітних пам’ятників, скульптур, фонтанів

Один з напрямків нашої фірми – це виготовлення і професійна установка гранітних пам’ятників, скульптур і фонтанів. У нас Ви можете розмістити замовлення, як на стандартне, так і складне виготовлення пам’ятника, по індивідуальним проектом. Гранітні пам’ятники практично непідвладні часу, не бояться перепадів температур, мають широку кольорову гаму і не тьмяніють. При виготовленні пам’ятника ми беремо до уваги будь-які побажання і пропозиції Замовника.

Проектування і будівництво камінів, мангалів, печей ручної роботи

Наша організація надає послуги проектування і будівництва камінів, печей, топок будь-якої складності і конфігурації з індивідуальним підходом до кожного об’єкту. При необхідності ми пропонуємо виїзд фахівця на місце будівництва для консультації, вимірів і подальшого проектування і виготовлення камінів.

Послуги по догляду за натуральним природним каменем

Також ми надаємо комплекс послуг по догляду за натуральним каменем:

 • полірування (переполіровка) мармурових і гранітних поверхонь;
 • обробка для захисту від зовнішніх впливів восковими і іншими засобами;
 • очищення від різних плям і забруднень;
 • оновлення різних поверхонь з натурального каменю.

Всі роботи по догляду та відновленню поверхонь з натурального каменю проводимо, використовуючи сучасне обладнання та професійні імпортні засоби, що дає можливість виконувати великий обсяг робіт швидко і високоякісно.

Засоби по догляду за натуральним природним каменем

Пропонуємо широкий асортимент професійних засобів (TENAX, JOLLY, ILPA) по догляду за натуральним каменем, а також шліфувальний інструмент (наждакові кола, шарожкі, флекси, повсть).

Якщо Вас зацікавила наша продукція або бажаєте отримати консультацію кваліфікованих фахівців – телефонуйте або завітайте офіс для уточнення всіх питань, що цікавлять.

Форма ЛТД відкрита для співпраці з будівельними організаціями, архітекторами і дизайнерами.

Разом з нами Ви зможете реалізувати будь-які проекти.