(044) 503-05-08

(097) 373-43-41

Вироби з мармуру

Рекомендації при роботі з мармуром

Рекомендації при роботі з мармуром

Оздоблення приміщень мармуровим каменем – важка копітка робота. Ще на етапі планування потрібно врахувати деякі особливості.
В першу чергу, слід пам’ятати, що мармур – карбонатна порода, а це значить, що він не може взаємодіяти з деякими видами силікатних порід (кварцит, піщаник).
По-друге, потрібно вибрати спосіб кріплення до поверхні. Він може прикріплятися до армуючої металевої сітки за допомогою спеціальних гачків (кріплень), або шляхом приклеювання до оброблюваної поверхні. Також можливий варіант, при якому використовуються обидва способи. У даній ситуації вирішальний вибір залишається за вами.
Мармур за своїми фізичними і хімічними характеристиками у багато разів перевершує численні штучні матеріали. Завдяки засобам по догляду можна домогтися гарної стійкості до впливу води, адже мармур прекрасно підходить для обробки ванних кімнат, бань, саун та басейнів. Але найголовнішими його якостями прийнято вважати зовнішній вигляд і довговічність (понад 30-40 років). Таким чином, віддавши перевагу цьому будівельному матеріалу, ви можете бути впевнені в тому, що він прослужить вам довгі роки.