(044) 503-05-08

(097) 373-43-41

Вироби з мармуру

Відшліфувати мармур

Відшліфувати мармур

Послуги з полірування, шліфування мармуру

Незважаючи на свою красу і міцність, мрамор- це такий камінь, який необхідно періодично відшліфувати, щоб надати йому шляхетний вигляд! Ця процедура дозволить позбутися від незначних подряпин, нерівностей на камені.

В основному, мармурова підлога і поверхні псуються від дрібних піщинок, які приносяться з взуттям, а також при використанні “неправильних” засобів по догляду за мармуром. Як правило, після укладання підлоги з мармуру відразу роблять вирівнювальне шліфування, в результаті чого усуваються всі перепади висоти, нерівності і поверхня виглядає як одне суцільне полотно.

Існує також така процедура як пломбування мармуру – робиться при значних пошкодженнях. Робиться за допомогою спеціальних засобів, щоб повернути колишній привабливий зовнішній вигляд.

І, нарешті, після шліфування і ремонту мармуру здійснюється полірування мармуру. Поверхня виглядає як рівне, суцільне дзеркало, відбиваючи пишноту вашої обстановки!

Скільки коштує відшліфувати мармур?

У нашій компанії пропонується весь комплекс послуг від шліфування до полірування, реставрації мармуру. Оскільки кожен випадки індивідуальний, то на питання: “Скільки коштує відшліфувати мармур?” – вам відповість фахівець, після попередніх уточнень. Звертайтеся! К-Форма, Київ: (097) 373-43-41