(044) 503-05-08

(097) 373-43-41

Вироби з мармуру

Підвіконня з мармуру

Підвіконня з мармуру

Підвіконня з мармуру: замір, виготовлення та встановлення.

Для того, щоб визначити точну ціну і купити підвіконня з мармуру – Вам необхідно зателефонувати за номером (097) 373-43-41 і замовити виїзд фахівця.

Вартість підвіконь з мармуру:

Мармуровий підвіконня розміром L x 350 x 30 – від 1700 грн. / М.п.

де:

L – ширина підвіконня;
350 – глибина підвіконня;
30 – товщина підвіконня.

Фактурна обробка торця підвіконня з мармуру:

Товщина, мм

Гранитные подоконники Гранитные подоконники

 

Гранитные подоконники

 

Гранитные подоконники

До 30 мм

від 300

від 350

від 400

від 500

Від 30 мм

розраховується окремо

* Вартість вказана в гривнях за 1 м.п.

Як розрахувати ціну мармурового підвіконня:

Припустимо, що ширина (L) підвіконня для Вашого вікна – 1 метр 90 сантиметрів. Щоб визначити вартість нам потрібно помножити ширину підвіконня (1,9 м.) на вартість метра погонного (1700 грн.): 1,9 х 1700 = 3230 грн. До цієї суми додаємо фактурну обробку торця підвіконня, наприклад варіант “Полірування з фаскою”: 1,9 х 300 = 570 грн. У підсумку отримуємо вартість підвіконня шириною 1,9 метра: 3230 + 570 = 3800 грн.

Додатково розраховується радіальна або криволінійна порізка підвіконня, при товщині 30мм – від 150 грн. за 1 м.п.

Мармурові підвіконня завжди в моді.

Вибираючи з якого матеріалу встановити підвіконня в свій будинок або квартиру, слід приділити особливу увагу натуральному каменю. Якщо порівняти граніт або мармур з іншими матеріалами, наприклад з деревом або пластиком, то очевидна вигода при першому варіанту, тому що встановлюють підвіконня з мармуру раз і на завжди.

Наш фахівець приїде до Вас додому в Києві або Київській області, зніме розміри і порекомендує колір мармуру, який підійде під інтер’єр кімнат і інших приміщень. Після того як визначилися з розміром і кольором, ми зробимо розрахунок вартості мармурового підвіконня з установкою. Якщо у Вас є розміри підвіконь, ми зробимо попередній розрахунок вартості. Також існує можливість виготовлення мармурових підвіконь за індивідуальними кресленнями замовника.

Зверніть увагу – Вся продукція виготовлена ​​на сучасному імпортному обладнанні і відповідає всім встановленим європейським нормам і стандартам.

Вироби з натурального каменю, в тому числі і підвіконня, вибирають люди, які добре розбираються в тонкощах дизайну. Адже підвіконня грає важливу роль в інтер’єрі. Великий вибір кольорової гами та неповторний візерунок мармуру прикрасить вигляд вікон. Ваші гості не залишаться байдужі і обов’язково помітять такі дрібниці, як красиве підвіконня, адже дрібниці вирішують велику роль в загальній «картині» інтер’єру.

Основні переваги підвіконь з мармуру:

  • Підвіконня з натурального каменю зберігають естетичний зовнішній вигляд при будь-яких діях атмосферного середовища, тких як перепади температури та сонячні промені.
  • Мармурові підвіконня дуже практичні, з поверхні легко змиваються забруднення і витирається пил;
  • На відміну від дерев’яних, стійкі до вологого середовища (не вбирають вологу);
  • Відмінно тримають форму не змінюючи її ніколи;
  • Завжди мають оригінальний, що не повторюється, візерунок і велику колірну гамму, що дозволяє підібрати і вписати підвіконня з мармуру в будь-який інтер’єр;
  • І в підсумку – це економно, тому що Вам не доведеться згодом міняти підвіконня.

Якщо потрібна практична і стильна родзинка в інтер’єрі, тоді Ви просто зобов’язані звернути увагу на вироби з мармуру, такі як підвіконня, стільниці та інші елементи, які виготовляються нашою компанією.