(044) 503-05-08

(097) 373-43-41

Вироби з мармуру

Мармурові скульптури і фонтани з каменю

Мармурові скульптури і фонтани з каменю

Фонтани з мармуру, скульптури

Мармурові фонтани і скульптури, так само, як і будь-які інші вироби з мармуру – це завжди вибір цінителів краси і вишуканості, розкоші і витонченості. Це вибір людей, які мають тонкий смак і нестандартний підхід до речей.

Орієнтовна ціна фонтанів, скульптур з мармуру

Не дивлячись на те, що вартість таких творів мистецтва не низька – від 5000 грн., повірте, Ви ніколи не розчаруєтеся в зробленому Вами виборі.

Ми запропонуємо вам оптимальні варіанти або порахуємо вартість придуманого вами фонтану, скульптури і Ви отримаєте готову відповідь на ваш запит.

Чому варто купити фонтан з мармуру або встановити мармурову скульптуру?

Мармуровий фонтан або скульптура будуть радувати Вас довгі роки, привносячи якусь родзинку в інтер’єр або екстер’єр приміщення. Можна створити палацовий стиль у вашому будинку, підкреслити ваш статус і вишуканий смак! Погодьтеся, адже не у кожного в будинку таке побачиш! А ваш будинок запам’ятається, про вас будуть говорити!

Зробіть вибір на користь мармурових фонтанів і скульптур, а ми, в свою чергу, допоможемо Вам підібрати виріб максимально підходящий  Вашим вимогам і очікуванням. У нас ви можете замовити фонтани для будинку, саду, дачі, ділянки, великі, декоративні, фонтани водоспади, фонтан каскад, купити садову скульптуру і багато іншого, що забажає ваша фантазія, в тому числі, і настінні.

Ми дуже творчо підходимо до роботи, промальовуємо дрібні деталі, уявляємо, як буде виглядати та чи інша чаша для фонтану в інтер’єрі вашого приватного будинку. Побудувати фонтан не так то просто, але створене перевершить всі ваші очікування! Телефонуйте нам, все обговоримо!