(044) 503-05-08

(097) 373-43-41

Штучний камінь

Підвіконня зі штучного каменю

Підвіконня зі штучного каменю

Підвіконня зі штучного каменю

Ми виготовляємо і встановлюємо підвіконня з штучного каменю. У нашій компанії працюють професіонали вищої кваліфікації, які сповідують філософію індивідуального підходу до кожного клієнта.

Телефонуйте нам – (097) 373-43-41, і Ви зрозумієте, що для нас немає неможливого.

Особливості підвіконь зі штучного каменю

Підвіконня зі штучного каменю витримує великі навантаження, не боїться вологи. На ньому практично не видно плям від квіткових горщиків, вина, кави. А наскільки стильно він виглядає! Він легко вписується в будь-який інтер’єр. Тим більше, що зараз є можливість підібрати підвіконня в тон інтер’єру приміщення.

Доглядати за підвіконням зі штучного каменю дуже просто: якщо він забруднився, то досить протерти його м’якою ганчіркою з використанням будь-якого «м’якого» миючого засобу. Якщо ви хочете використовувати воду у великій кількості, можете сміливо це робити, так як він не боїться вологості. Штучний камінь має твердість майже таку ж, як камінь справжній, але, на відміну від природного каменю, він не розколюється від випадкових ударів, якщо ви що-небудь на нього упустите.

З штучного каменю підвіконня можна виготовити різної форми: прямокутні класичні, кутові, еркерні, підвіконня-відкоси, підвіконня-стільниці, складні каскадні підвіконня. Головне для Вас – визначитися з тим, яке саме підвіконня вам потрібне. Якщо вам самостійно важко вирішити це питання – вам допоможуть дизайнери нашої компанії, які підберуть оптимальний варіант.

Установка підвіконь зі штучного каменю

У такого підвіконня є одна тонкість, яка може легко звести нанівець всі його переваги. Коли на вулиці  холодна пора року, і за вікном низька температура, підвіконня сильно охолоджується. А знизу його активно підігріває радіатор опалення. І виникає всередині виробу великий перепад температур, завдяки якому за один сезон можна зіпсувати підвіконня. Ось чому установкою підвіконь повинні займатися професіонали, які володіють технологією, як цього уникнути.

Кварцове підвіконня встановлюється на спеціальні ребра жорсткості, які приклеюють поперек виробу через кожні 10-15 сантиметрів. І герметизують стик монтажною піною.

Трохи історії про підвіконня зі штучного каменю

Довгі роки люди в отвори своїх квартир і будинків ставили вікна, що виготовляються з дерева. Відповідно, підвіконня також були з дерева, тож все виглядало гармонійно і вписувалося в інтер’єр. Ситуація змінилася в двадцятому столітті. А саме в 1967 році, коли в Північній Америці був винайдений штучний камінь. Але використовувався він рідко, принаймні в нашій країні, до того моменту, поки на заміну дерев’яних вікон прийшли вікна пластикові. Природно, підвіконня також стали виготовляти з білого пластику. Що дуже непрактично. Таке підвіконня досить крихке і на його білій поверхні видно пил. Штучний камінь в основному використовують при виготовленні робочих поверхонь кухонних меблів. Це дуже зручно, адже штучний камінь – матеріал дуже міцний, а наявність всіляких наповнювачів дозволяє створювати поверхню, що повністю імітує природний камінь. Згодом увійшли в моду і підвіконня з штучного каменю. Таке підвіконня надійне, функціональне і дуже гарне.